•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2023
Kalendarz niedziel handlowych w 2023 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Nie musimy wypowiadać umów z PM Synergia

Nie musimy wypowiadać umów z PM Synergia

28 marca 2013 r.
W przeddzień ostatecznego terminu wypowiadania umów z dotychczasowym odbiorcą naszych śmieci PM Synergia poinformowało, że umowy z nimi zawarte automatycznie przestaną obowiązywać wraz z końcem czerwca. Osoby, które podpisały umowę z PM Synergia na odbiór odpadów stałych lub wcześniej z ZUK, (które teraz realizuje PM Synergia) nie muszą wypowiadać umów. Dla pewności lepiej jednak sprawdzić okres obowiązywania naszej umowy, a w razie wątpliwości skontaktować się Działem Handlowym PM Synergia.

Powyższe informacje nie dotyczą firm oraz osób, które maja podpisane umowy z innymi podmiotami odbierającymi odpady stałe.

Poniżej znajduje się pełny tekst informacji opublikowany na stronie www.pm-synergia.pl.

INFORMACJA NA TEMAT UMÓW NA ODBIÓR ODPADÓW STAŁYCH

Uprzejmie informujemy, iż w związku z wejściem w życie od 1 lipca 2013 roku nowej ustawy o utrzymaniu czystości należy zakończyć dotychczas obowiązujące umowy w tym zakresie. Tym samym wszystkie osoby, które mają zawartą umowę jeszcze z ZUK-iem, a usługa realizowana jest na podstawie faktów dokonanych przez PM SYNERGIA Sp. z o.o., nie muszą dokonywać wypowiedzenia. Osoby, które zawarły umowę z PM SYNERGIA SP. z o.o. na czas nieokreślony otrzymają jej wypowiedzenie ze skutkiem na 30.06.2013 roku, a pozostali Klienci PM SYNERGIA - już mają w umowie zamknięty okres umowny, tj. do 30.06.2013 r., w związku z czym z chwilą wejścia w życie nowej ustawy umowy z PM SYNERGIA Sp. z o.o. automatycznie wygasają. Dla pewności prosimy o sprawdzenie w swoich umowach okres obowiązywania umowy i w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Handlowym Spółki.

Jednocześnie informujemy, że podmioty gospodarcze, mimo nowej ustawy, nadal będą miały dowolność wyboru firmy realizującej usługę zbiórki odpadów. Tym samym przedsiębiorstwa, którym obecnie świadczymy usługę nadal będą przez nas obsługiwane. Zachęcamy też właścicieli firm, którzy korzystają z usług podmiotów konkurencyjnych, do skorzystania z naszej oferty.
Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u