•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Ogłoszenie sołtysa


Jak z pewnością Państwo zauważyliście, projekt "nowe tablice z nazwami ulic" powoli zbliża się do końca. Chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie, w szczególności: Annie Hałas i Krzyśkowi Teklińskiemu . Aby zakończyć zadanie, pozostało nam zamontować tablice z numerami, na budynkach użyteczności publicznej oraz herb Pobiednej w wyznaczonych miejscach. Przy okazji chciałbym poruszyć trzy kwestie związane z tematem tablic:

1. W komentarzach proszę o wszelkie uwagi dotyczące tablic już powieszonych. Do poprawienia mam już zaznaczone błędy, dotyczące następujących adresów: ul. Hetmańska 36, ul. Zaułek 11-13, ul. Strzelecka 13.

2. Zgodnie z ustaleniami z Zebrania Wiejskiego, jeśli ktoś z Państwa, po zobaczeniu jak tablice wyglądają "na żywo" chciałby zamówić tabliczkę, dla siebie prywatnie, to proszę o kontakt z sołtysem. Do wyboru jest kilka opcji jeśli chodzi o wielkość. Koszt takiej tablicy jest zróżnicowany, zależny od wielkości oraz ilości liter, i kształtuje się pomiędzy ok 90 a 300 PLN.

3. Przy okazji powstał taki pomysł, aby zebrać od Państwa wszelkie stare tabliczki z numerami oraz nazwami ulic i zrobić taką "tablicę pamiatkową", gdzie moglibyśmy te wszystkie piękne, historyczne elementy pokazać. Lokalizacja takiego miejsca - do ustalenia. Jeśli ktoś z Was, chciałby się podzielić taką swoją pamiątka, to proszę o przekazanie jej do mnie, lub któregoś z członków Rady Sołeckiej.

Sołtys Marek DrobnikDołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u