•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Pożar w centrum Pobiednej

Pożar w centrum Pobiednej

28 marca 2015 r.

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w piątkowy wieczór w Pobiednej. O godz. 21.10 mieszkańcy okolicznych budynków zaalarmowali straż pożarną o płonącej szopie przy ul. Strzeleckiej w Pobiednej.
Drewniana szopa sąsiadowała z garażami oraz komórkami. Ogień błyskawicznie objął całą drewnianą szopę. Pierwszy na miejsce pożaru już w kilka minut po zgłoszeniu przyjechał wóz gaśniczy z OSP Pobiedna. Te kilka minut wystarczyło, aby ogień przeniósł się już na sąsiedni garaż. Rozprzestrzenianie się ognia opanowano w kilka minut.
Na miejsce pożaru dojechały jeszcze drugi wóz gaśniczy z OSP Pobiedna, jeden z OSP Czerniawa oraz dwa wozy bojowe z Państwowej Straży Pożarnej z Lubania. W akcji gaszenia wzięło udział 5 zastępów straży pożarnej (21 strażaków i jedna strażaczka).
Dogaszanie pożaru trwało do godziny 22.40. Policja jeszcze podczas akcji gaszenia rozpoczęła dochodzenie mające wyjaśnić przyczynę pożaru, którą wydaje się być podpalenie.
Podczas pożaru nikomu nic się nie stało. Całkowitemu spaleniu uległa drewniana szopa oraz wypaleniu wnętrze garażu, w którym na szczęście w chwili pożaru nie było auta.

Zdjęcia można obejrzeć tutaj.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u