•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Szkoła Aktualności Pierwszy tydzień ferii za nami

Pierwszy tydzień ferii za nami

28 lutego 2014 r.
Bardzo szybko mijają uczniom SP w Pobiednej tegoroczne ferie, bo każdego dnia czeka na nich moc atrakcji.

W poniedziałek razem z zaprzyjaźnionym myśliwym wyruszyli na trzygodzinną wycieczkę do lasu, aby nauczyć się rozpoznawać tropy zwierząt i sprawdzić, jak spędzają one zimę. Śladów zwierząt nie odnaleźli, ale miło spędzili czas przy leśnym paśniku, piekąc kiełbaski nad ogniskiem.

We wtorek podczas warsztatów plastycznych, pod czujnym okiem jednej z utalentowanych mam, wykonali, piękne figurki z masy solnej. Tego dnia obejrzeli także występ grupy tanecznej z OKiS w Leśnej, oraz wzięli udział w warsztatach tanecznych, które poprowadził instruktor tańca. Okazało się, że wśród uczniów jest kilka ukrytych talentów.

W środę najmłodsi wyjechali do teatru, gdzie obejrzeli spektakl Mała Syrenka. Po przedstawieniu wzięli udział w warsztatach teatralnych w czasie, których aktorka Teatru Animacji w Jeleniej Górze wprowadziła małych miłośników teatru w zaczarowany świat lalek. Relację zdjęciową z tego wyjazdu można obejrzeć tutaj.

Czwartek był dniem dla młodych kucharzy. Razem z paniami z zespołu Łużyczanki przygotowali pyszne kanapki i sałatkę. Pamiętali o tym, że na stole ma być zdrowo i kolorowo.

A w piątek niektórzy przyszli do szkoły dwie godziny przed wyjazdem na wycieczkę, aby móc skorzystać z pracowni komputerowej. A potem miło spędziliśmy czas w sali zabaw w Lubaniu. Czerwone policzki, uśmiech na twarzach, mokre włosy i koszulki to znak, że świetnie się bawiliśmy a zdjęcia z tej wycieczki można obejrzeć tutaj.

Przed uczniami jeszcze wyjazd do Aquaparku w Świeradowie, spotkanie z klaunem, wycieczka do kina i na lodowisko oraz nocny maraton filmowy.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u