•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Piotrek dotarł do ćwierćfinału...

Piotrek dotarł do ćwierćfinału telewizyjnego programu 99 - Gra o wszystko

17 maja 2022 r.
Pochodzący z Lubania Piotrek Dziedzina biorący udział w telewizyjnym programie 99 - Gra o wszystko pokonał 83 rywali i tym samym dotarł do ćwierćfinału gry. W najbliższy weekend okaże się, czy nasz zawodnik stanie do konkurencji finałowych. Czy uda mu się sięgnąć po puchar i wygrać 50 tys. zł?


W pierwszej urodzinowej edycji programu 99 - Gra o wszystko udział wzięły gwiazdy telewizji TTV. Do drugiej edycji zgłosiło się 8 tys. chętnych, wybrano 100 zawodników z całego kraju, między innymi Piotra i Pawła Dziedzina, bliźniaków pochodzących z Lubania. Bracia wystartowali razem, jednak już na drugiej konkurencji Paweł miał ogromnego pecha i odpadł. W grze został mieszkający obecnie w Czerniawie Piotr, który dotychczas świetnie sobie radził, pokonując 83 rywali. W ten sposób w najbliższy weekend podejmie wyzwanie w odcinkach finałowych.

Żeby wygrać program trzeba mieć wszystkiego po trochu: sprawności, wiedzy, odwagi, no i dużo szczęścia. To już nie przelewki, trzeba zacisnąć kciuki i kibicować Piotrkowi w trakcie odcinków finałowych w sobotę, 21.05 i w niedzielę, 22.05 na kanale TTV o 21:45.

Zasady Gry
Uczestnicy programu wykonują zadania sprawnościowe, zręcznościowe, logiczne i bazujące na szczęściu. Po każdej konkurencji odpada osoba, która najsłabiej poradziła sobie z zadaniem. Zawodnik, który pozostanie w grze po wyeliminowaniu 99 graczy wygrywa program. Nagrodą dla zwycięzcy jest 50 000 złotych.


Źródło: eluban.pl


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u