•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2023
Kalendarz niedziel handlowych w 2023 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> Aktualności >> Ulica Podgórna po remoncie

Ulica Podgórna po remoncie

7 grudnia 2011 r.
W drugiej dekadzie listopada 2011 roku zakończył się remont części ul. Podgórnej w Pobiednej. O remont tego odcinka ulicy Podgórnej mieszkańcy Pobiednej starali się bezskutecznie przez ostatnich kilkadziesiąt lat. Kilkuset metrowy odcinek ul. Podgórnej łączący Plac Wolności z ul. Strzelecką bardziej przypominał rynsztok i zarośniętą polną drogę niż ulicę znajdującą się niemal w centrum Pobiednej. Decyzję o tym remoncie podjęły jeszcze władze Gminne poprzedniej kadencji.
Zadanie, które realizowane było pod nazwą "Odbudowa nawierzchni ulicy Podgórnej w Pobiednej" wykonała wyłoniona w drodze przetargu Firma "ZINPRO" z Jeleniej Góry. Wykonawca w ramach przewidzianych w projekcie prac miał do wykonania m.in. korytowanie, wykonanie warstwy odcinającej, podbudowy i wykonanie nawierzchni z kostki betonowej.
Długość wyremontowanego odcinka wynosi 409 mb, szerokość 3 - 3,5m. Jezdnia obustronnie została ograniczona krawężnikiem lub opornikiem betonowym, których łączna długość wynosi 888 mb. Jezdnia ma powierzchnię 1424,45 mkw.
Wykonany remont kosztował 238620,- zł i został w całości sfinansowany z kredytu bankowego.Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u