•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> Aktualności >> Pożegnanie Pani Dyrektor

Pożegnanie Pani Dyrektor

23 czerwca 2017 r.

Dnia 23 czerwca 2017r. podczas zakończenia roku szkolnego pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pobiednej panią Krystynę Rypicz. Niech za komentarz tego wydarzenia posłużą słowa jakimi żegnali swoją przełożoną współpracownicy.

"O wielkości człowieka świadczy to czym dzieli się z innymi ludźmi" - parafrazując słowa św. Jana Pawła II nie sposób dzisiaj nie pochylić się nad tym, czym przez ostatnie lata dzieliła się Pani z nami, droga Pani Krysiu. A było tego niemało, obdarowywała nas Pani swoim spokojem, wytrwałą życzliwością, niezmordowanym zaangażowaniem, gotowością do wspierania w trudach i podtrzymywania na duchu. Otaczała nas Pani atmosferą szczerego szacunku i zaufania, mając zawsze na względzie to by wspólnie budować coś wartościowego.

Nie jest wielką sztuką kierować grupą ludzi, wielką sztuką jest za to pozwolić im rozwinąć skrzydła, wspierać w tym by stawali się lepszymi, być sprawiedliwie wyrozumiałym wobec błędów i słabości oferując zawsze swoje wsparcie i dodawać otuchy w walce o lepsze jutro – dziś za to wszystko chcemy z głębi serca podziękować. Dała nam Pani wspaniały przykład tego jak można stojąc na czele, w przepiękny sposób traktować swoją rolę jako służbę. Tak potrafią tylko ludzie wielkiego ducha i serca.

Droga Pani Krysiu, dzisiaj jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że mieliśmy okazję pracować z tak niezwykłym człowiekiem, dziękujemy najgoręcej za wszystek trud, jaki włożyła Pani w prace w naszym zespole, dziękujemy za przyjaźń jaką nas Pani obdarzyła. Pozostanie Pani dla nas na zawsze kimś bliskim. Życzymy Pani wspaniałych przyszłych dni – radosnego spokoju, niezwykłych chwil spędzonych wraz z bliskimi, radości z czasu jaki teraz będzie miała Pani dla swojej rodziny. Życzymy Pani bujnych kwiatów w ogródku, najsmaczniejszej kawy pitej spokojnie o poranku, ciekawych książek, porywających filmów, wesołych historii. Liczymy przy tym, że w tej błogiej atmosferze, siedząc z mruczącym kotem na kolanach pomyśli Pani o nas czasami… I jeszcze jedno, my też uważamy, że jest pani na emeryturę stanowczo za młoda!!! Z ogromnym żalem oddajemy Panią Zus-owi…

Wszystkiego dobrego nasza Pani Krysiu !Ogromnie wdzięczni współpracownicy


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u