•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> Przedszkole >> Aktualności >> "Piknik rodzinny" - 2011 r. w Przedszkolu Gminnym w Pobiednej

Piknik rodzinny


8 czerwca 2011 r.
Kolejny już raz przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami spotkali się na Pikniku Rodzinnym, aby uczcić Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka wspólną zabawą, śpiewem i tańcem.
W czwartek - 2 czerwca, na podwórzu przedszkolnym od wczesnego rana kontynuowano przygo-towania do rozpoczęcia imprezy. Pracownicy przedszkola oraz chętni do pomocy Rodzice uwijali się niczym mrówki z trwogą spoglądając w niebo, które mimo optymistycznych prognoz meteoro-logicznych, ani myślało się wypogodzić.
O godzinie 9.30 rozpoczęła się zorganizowana w grupach część artystyczna imprezy w wykonaniu przedszkolaków. Po złożeniu sobie życzeń i wręczeniu własnoręcznie wykonanych prezentów zgro-madzeni przeszli do ogrodu przedszkolnego, gdzie odbywała się dalsza część imprezy. Tu czekał na gości słodki poczęstunek, owoce i kiełbaski z grilla. Całe rodziny bawiły się przy przedszkolnych piosenkach, aktywnie uczestnicząc w zabawach i grach ruchowych. Do dyspozycji uczestników pikniku był także stół do tenisa, boisko z siatką do gry w badmintona, kosz do gry, piłki, skakanki.
Dzieci wraz z rodzicami mogli zaprezentować swoje umiejętności plastyczne kolorując podjazd do przedszkola kredą. Wszystkie obrazki były bardzo piękne, ale najważniejsze było to, że wykonane zostały wspólnie.
Od godziny 12.30 na dzieci czekała kolejna atrakcja, zorganizowano bowiem stanowisko, gdzie Pani niestrudzenie malowała dzieciom twarze. Zaroiło się wokół od kotków, piesków, batmanów, motyli, itd. Wszyscy w większości cierpliwie czekali na swoją kolej, ale byli i tacy, którym na nic było tłumaczenie, iż obowiązuje kolejka według wylosowanego porządku.
Na deser przygotowano atrakcję dla rodziców, mogli za niewielkie pieniądze wylosować dla swojej rodziny piękne i funkcjonalne wyroby z plastiku. Zysk z loterii zostanie przekazany na zakup kwiatów do skrzynek i donic, które ozdobią nasze piękne przedszkole oraz na zakup innych niezbędnych urządzeń i wyposażenia.
Tak więc obserwując uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców możemy powiedzieć, że impreza była udana i wszyscy wyszli zadowoleni. Rodziny naszych wychowanków spędzili dzień w miłej i serdecznej atmosferze a i pogoda również nam dopisała, bo wreszcie zaświeciło słońce.

Gorąco dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie pikniku !!!

Do zobaczenia za rok !!!

K.R.Więcej zdjęć można obejrzeć tutaj.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u