•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?Kalendarz odbioru odpadów 2023
Kalendarz niedziel handlowych w 2023 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Rodzinne świętowanie

13 czerwca 2011 r.
W przedszkolu w Pobiednej 1 czerwca odbył się piknik rodzinny. Dzieci pod kierunkiem swoich wychowawczyń zaprezentowały program słowno-muzyczny o tematyce rodzinnej i wręczyły miłym gościom upominki. Następnie wszyscy udaliśmy się do jadalni na biesiadę, gdzie królowały chrupki kukurydziane, cukierki i kiełbaski z grilla. Później przedszkolaki wraz z rodzicami brały czynny udział w fantastycznych grach i zabawach, co możemy zobaczyć na zdjęciach, które znajdują się tutaj.

Ogromnym powodzeniem cieszyła się również loteria fantowa, z której dochód przeznaczymy na zakup kwiatów do skrzynek i donic, które ozdobią budynek przedszkola oraz na zakup urządzenia foliującego na użytek wszystkich grup.

Dzięki finansowemu wsparciu Rady Sołeckiej Pobiednej oraz Rady Rodziców, przedszkole mogło zorganizować dla dzieci dodatkowe atrakcje i tak w dniu 23 maja zaprosiliśmy do przedszkola Teatr Lalek "Elf" z Legnicy z bajką "O bystrzaku, który nie mył owoców"(zdjęcia ze spektaklu można obejrzeć tutaj).

W środę 6 czerwca zorganizowaliśmy wycieczkę "Ciuchcią Izerską", której trasa wiodła malowniczymi drogami naszej pięknej wsi, a zdjęcia z tej wycieczki można obejrzeć tutaj. Oczekując na "podróż" przedszkolaki spędziły miło czas w ogrodzie przedszkolnym, gdzie tata Konstantego dał niesamowity pokaz puszczania baniek mydlanych.

Wszystko wspaniale się udało, a uśmiech na twarzach naszych dzieciaków był dla nas najlepszą nagrodą. Myślimy, że podobną imprezę uda nam się zorganizować za rok i pogoda nie pokrzyżuje nam planów jak tego roku.

Czekamy, więc niecierpliwie i do zobaczenia na pikniku w 2013 roku.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u