•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Oficjalna strona Pobiednej

Strażacy w przedszkolu


22 maja 2012 r.
Przedszkolaków z Przedszkola Gminnego w Pobiednej odwiedzili niecodzienni goście. Byli nimi dzielni strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pobiednej. W trakcie spotkania, goście zapoznawali nasze dzieci z ciekawostkami związanymi z ich profesją, uświadamiali konieczność przestrzegania zakazów, zachowania bezpieczeństwa na drodze oraz w czasie pożaru. Dzieci dowiedziały się także, w jakich okolicznościach można wezwać straż pożarną i że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych. Dzieciaki z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy oraz mogły przymierzyć umundurowanie bojowe.  Wielką atrakcją okazało się również rozwijanie i zwijanie węża strażackiego oraz kierowanie strumieniem wody z sikawki.
Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego wiele się nauczyły a nawet część przedszkolaków postanowiła w przyszłości zostać strażakiem. Na pożegnanie dzieci wyrecytowały wiersze okolicznościowe oraz wręczyły miłym gościom podziękowanie za trud i poświęcenie w pełnieniu służby na rzecz społeczeństwa.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy.

Zdjęcia z tego spotkania można obejrzeć tutaj.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u