Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi

Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> III Turniej Piłkarski o "Puchar Gór Izerskich"

III Turniej Piłkarski o "Puchar Gór Izerskich"

25 lipca 2010 r.

W sobotę 24 lipca 2010 r. drużyna "Fatma" Pobiedna, wzięła udział w III Turnieju Piłkarskim o "Puchar Gór Izerskich".
Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, po losowaniu trafiliśmy do grupy B. Gdzie graliśmy z drużynami: Czarni Strzyżowiec (klasa A), Kwisa Mroczkowice (klasa B) i Włókniarz Mirsk (klasa okręgowa). Graliśmy w systemie 2x10 minut, każdy z każdym i uzyskaliśmy wyniki: z Czarnymi Strzyżowiec padł remis 1:1 bramkę zdobył Przemek Kostyk. Z Kwisą Mroczkowice wygraliśmy 2:0 po bramkach Andrzeja Bednarskiego i Mateusza Kostyka. W ostatnim meczu przegraliśmy 0:4 z Włókniarzem Mirsk. Zajęliśmy 3 miejsce w grupie i zostaliśmy sklasyfikowani na 5 miejscu w całym turnieju. Co jest najlepszym wynikiem, jaki uzyskaliśmy do tej pory w tych rozgrywkach. Co do samej gry to w dwóch pierwszych meczach byliśmy zespołem lepszym od przeciwników, a zwycięstwo z Czarnymi straciliśmy w ostatniej minucie gry po rzucie karnym. W meczu z Włókniarzem już tak dobrej gry nie było, gospodarze byli od nas lepsi, a dodatkowo po czerwonej kartce dla naszego zawodnika przez większość spotkania graliśmy w osłabieniu, co Mirsk skwapliwie wykorzystał.
Nasza drużyna grała w składzie: Chromik Grzegorz (3 mecze), Witczak Artur (3), Gnoiński Cezary (3), Zaleśny Piotr (1), Kazimierski Kamil (3), Sekuła Piotr (3), Bednarski Andrzej (3), Rypicz Tomasz (2), Witczak Damian (2), Jędrzejczyk Damian (3), Kostyk Przemysław (3), Rejman Arkadiusz (2), Kostyk Mateusz (2).