Kalendarz odbioru odpadów

Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej


Strona główna >> Aktualności >> Policjanci z Komisariatu Policji w Leśnej uratowali niedoszłego samobójcę

Policjanci z Komisariatu Policji w Leśnej uratowali niedoszłego samobójcę

24 lipca 2017 r.

Dzięki szybkiej interwencji leśniańskich policjantów żyje 28-letni mieszkaniec gminy Leśna. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili odcięli go i przeprowadzając reanimację przywrócili funkcje życiowe. Mężczyzna jest już pod opieką lekarzy.

O północy 23 lipca 2017 r. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu uzyskał informację o próbie samobójczej. Zgłaszający poinformował, że dzwoni z jednej z miejscowości w gminie Leśna i podał jedynie swoje imię. W wyniku podjętych bezzwłocznie czynności ustalono miejsce zamieszkania zgłaszającego i na miejsce skierowano patrol z Komisariatu Policji w Leśnej. Przybyli na miejsce policjanci weszli do mieszkania i wewnątrz ujawnili powieszonego na przewodzie elektrycznym mężczyznę, którego natychmiast odcięli. Podjęte przez policjantów czynności resuscytacyjne doprowadziły do odzyskania przez mężczyznę czynności życiowych. Przybyły na miejsce zespół Pogotowia Ratunkowego przetransportował niedoszłego samobójcę do szpitala. Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mężczyzna żyje.

asp.szt. Piotr Stefański
KPP w Lubaniu

Jakość powietrza
Dołącz do nasTweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u