•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2022
Kalendarz niedziel handlowych w 2022 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Wandale znowu zaatakowali

Wandale znowu zaatakowali

25 lutego 2014 r.

Policjanci z komisariatu policji w Leśnej prowadzą dochodzenie w celu ustalenia sprawcy lub sprawców zniszczenia siatek przeciwśnieżnych zamontowanych wzdłuż ulicy Wola Sokołowska w Pobiednej. Siatka, która jesienią została zamontowana na odcinku kilkuset metrów przez członków Towarzystwa Holozoficznego w Pobiednej została w wielu miejscach zniszczona. Zakup siatki został sfinansowany przez Towarzystwo Holozoficzne i Gminę Leśna. Siatka od kilku lat na okres zimy jest montowana wzdłuż ulicy Wola Sokołowska, aby zapobiec zawiewaniu drogi śniegiem z okolicznych pól. O tym, że siatka jest potrzebna najlepiej wiedzą mieszkańcy Woli Sokołowskiej, którzy pamiętają okresy, kiedy droga tak skutecznie była zasypana śniegiem, że służby odpowiedzialne za odśnieżanie potrzebowały kilku dni i użycia ciężkiego sprzętu, aby przywrócić przejezdność drogi. Jednak o tym zdają się nie wiedzieć wandale, którzy nie szanują cudzej pracy jak również nie zależy im na bezpieczeństwie mieszkańców, którzy w razie zawiania drogi są praktycznie odcięci od świata i w razie nagłej potrzeby nie mogą liczyć na szybkie przybycie pogotowia ratunkowego lub straży pożarnej.
Jak dowiedzieliśmy się z dobrze poinformowanych źródeł po ustaleniu sprawcy lub sprawców tego wandalizmu zostaną oni przykładnie, surowo ukarani a ich nazwiska opublikujemy na naszej stronie.

Opracował (m)
Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2022          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u