•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Włodarze odwiedzili Pobiedną

Włodarze odwiedzili Pobiedną

20 października 2013 r.

Kilka dni temu z "roboczą" wizytą przebywali w Pobiednej włodarze naszej Gminy. Burmistrz Leśnej Pan Jan Surowiec wraz z Panią wiceburmistrz Małgorzatą Gut-Twardowską w obecności Sołtys Pobiednej Pani Anny Hałas oglądali różne miejsca w Pobiednej zapoznając się z niedostatkami i potrzebami mieszkańców naszej wsi. Do zrobienia w Pobiednej jest bardzo dużo, od najdroższych kanalizacji i wodociągu poprzez przebudowy gminnych dróg, bezpieczne dla pieszych chodniki i oświetlenie ulic do poprawy estetyki i wielu innych mniejszych lub większych inwestycji, które ułatwiłyby życie mieszkańcom Pobiednej.
Jesień to okres przygotowania budżetu na przyszły rok. Po wizycie naszych włodarzy należy mieć nadzieję, że po zapoznaniu się z naszymi potrzebami i problemami pieniądze na rozwiązanie, choć części z nich znajdą się w przyszłorocznym budżecie Gminnym.
Przez ostatnie dwa lata w Pobiednej zrobiono bardzo mało. W tej chwili są prowadzone prace przy remoncie świetlicy w remizie OSP w Pobiednej i modernizacji ujęcia wody przy ulicy Hetmańskiej. Zarządca cmentarza wykonał schodki do kaplicy cmentarnej, a w tej chwili robiony jest fragment chodnika prowadzącego do tej kaplicy. W ostatnim czasie odrestaurowana została wiata na przystanku komunikacji autobusowej przy ulicy Dworcowej jednak to zadanie wykonali dla mieszkańców Pobiednej członkowie Polskiego Towarzystwa Holozoficznego w Pobiednej.

Opracował (m)


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u