•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Pomóżmy!

18 luty 2009 r.
Pani Anna Jenczelewska z Pobiednej wychowuje samotnie czwórkę dzieci. Dramatyczne warunki w jakich żyje i jej sytuacja materialna skłoniły ją do szukania pomocy u ludzi dobrego serca za naszym pośrednictwem.
Pani Anna odeszła w sierpniu ub. roku od ojca dzieci, który nadużywał alkoholu. Nie mogła znieść ciągłego bicia i poniżania zarówno jej jak i dzieci.
- Nie mogłam dłużej tak żyć... odeszłam. Dostałam od gminy kuchnię z pokojem w Pobiednej. w pokoju mam wilgoć i wszystko nią przesiąka. Grzyb na ścianie, wersalka do wyrzucenia, dzieci co rusz chorują - mówi zrozpaczona pani Anna.
- Palę czym się da. Jak mam więcej pieniędzy to kupuję węgiel na worki, ponieważ jest bardzo drogi. Otrzymuję tylko alimenty w wysokości 600 zł, sama nie pracuję. A opłaty trzeba robić - woda, światło, gaz...
Trójka dzieci chodzi do szkoły. Mają kolejno 14, 11, 9 lat, najmłodsze 4 latka. Brakuje im podstawowych rzeczy.
Potrzebujemy koce, ręczniki, obuwie i ubrania dla dzieci oraz zabawki, za które bylibyśmy bardzo wdzięczni. jest mi bardzo ciężko finansowo i nie stać mnie na ich zakup - dodaje zmartwiona pani Anna.
Apelujemy do ludzi o dobrych sercach o pomoc dla rodziny pani Anna. Każde nawet najmniejsze wsparcie się tutaj liczy. Wszelkie dary można zawozić bezpośrednio do Pobiednej (ul. Podgórna 11/2) albo dostarczyć do naszej redakcji.
Już nie raz nasi czytelnicy udowodnili, że nie są obojętni na dramatyczne losy ludzkie. I tym razem także liczymy na państwa hojnośc i wrażliwość.
(MaK)

Źródło: Ziemia Lubańska nr 4/2009


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u