•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Wyszperane w sieci Zaskoczyły oceniających

Zaskoczyły oceniających

19 grudnia 2013 r.

Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu z klasy III technikum w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego - Danuta Boruch, Zyta Fischer i Arleta Struk zajęły I miejsce w konkursie na aranżację stołu okolicznościowego. Konkurs przeprowadzony został 24 października br. podczas targów branżowych Gastro Hotel w Karpaczu. Zadanie uczennic polegało na przygotowaniu zastawy stołowej do wcześniej opracowanego menu oraz na dekoracyjnym nakryciu stołu głównego.

- Uczennice wykazały się pomysłowością przygotowując stół okolicznościowy dla pasjonatów gry w chińczyka – mówi Anna Matoga, nauczyciel przedmiotów zawodowych. - Stół przypominał więc wielką planszę do gry, na której, oprócz pionków i kostki, znalazła się zastawa stołowa i kompozycja kwiatowa.

Dziewczęta pod kierunkiem nauczycielki przygotowały się do obsługi systemem francuskim czym zaskoczyły oceniających konkurs. Ciekawa aranżacja i profesjonalizm obsługi zachwyciły zarówno komisję konkursową, jak i odwiedzających targi gości.

- Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej edycji konkursu, ponieważ pomysłowość naszych uczennic nie zna granic i już snują plany na następne aranżację, którymi mają nadzieję znów zachwycić – zapewnia Anna Matoga.

(ag)

Źródło: Ziemia Lubańska nr 23 (478)Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u