•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Zginął 21-letni motocyklista

Zginął 21-letni motocyklista

4 sierpnia 2018 r.


Od kilku dni trwały poszukiwania 21-letniego mieszkańca Pobiednej. Mężczyzna w poniedziałkową noc wyszedł z pracy i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Niestety dziś jego ciało zostało znalezione w przydrożnym rowie.

Chłopak pracował w piekarni, a do pracy dojeżdżał motorem Kawasaki typu cross. W nocy z poniedziałku na wtorek widziany był jeszcze na stacji paliw w Świeradowie-Zdroju, później ślad po nim zaginął. Od kilku dni KPP w Lubaniu prowadziła poszukiwania chłopaka, dziś rano nawet wydano komunikat w tej sprawie. Niestety kilka godzin później ciało chłopaka wraz z motorem znaleziono w przydrożnym rowie w Orłowicach.

Informację tą potwierdza lwówecka policja.

W dniu dzisiejszym około 14. wpłynęło zgłoszenie o znalezionym motocyklu i mężczyźnie w Orłowicach. Ze wstępnych informacji wynika, iż 21- letni mężczyzna, który brał udział w wypadku, był poszukiwany przez jednostkę policji w Lubaniu, ponieważ nie wrócił do miejsca zamieszkania. Z informacji od Rafała Kościelnego z Policji z Lwówka Śląskiego, wynika że do zdarzenia doszło z 30 na 31 lipca. Jadąc motorem zjechał z drogi, wpadł do rowu, uderzył w drzewo i zginął na miejscu. Prokurator na miejscu ustala dokładniejsze okoliczności wypadku. - usłyszeliśmy od Mateusza Szumlasa, lokalnego reportera.

Komunikat w tej sprawie wydała również KPP w Lubaniu, która prowadziła poszukiwania:

Dzisiaj około godziny 12:30 pomiędzy miejscowościami Orłowice a Mroczkowice funkcjonariusze policji ze Świeradowa-Zdroju oraz Nadleśnictwa Świeradów odnaleźli ciało młodego mężczyzny, którym okazał się być poszukiwany Adrian P.

W chwili obecnej na miejscu zdarzenia trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu wypadku, które prowadzą funkcjonariusze lwóweckiej policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim. - informuje w komunikacie st. asp. Magdalena Juźwicka, oficer prasowy KPP w Lubaniu.


Źródło: eluban.plDołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u