•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Znajdź siebie w szkolnej ławie

Znajdź siebie w szkolnej ławie

20 maja 2022 r.
Od kilku tygodni prezentujemy państwu archiwalne zdjęcia ze Szkoły Podstawowej w Pobiednej. Zdjęcia trafiają do galerii zdjęć szkolnych, gdzie można znaleźć informacje na temat każdej z fotografii. Na obecną chwilę są to dwie galerie: lata 60 i lata 70/80.

Fotografie są żywo komentowane na naszym profilu facebookowym, na który serdecznie państwa zapraszamy. Dzięki informacjom, których państwo nam dostarczają, możemy poznać historię każdej fotografii... Osoby które chciałyby zabrać głos poza Facebookiem mogą do nas pisać korzystając z formularza kontaktowego lub pisząc e-mail na adres: pobiedna@op.pl.

O każdym nowo dodanym zdjęciu informujemy państwa w sektorze "ostatnio dodane" który znajduje się pod menu naszej strony.

Dzisiaj prezentujemy zdjęcie nr 5.
Jest to zdjęcie wykonne w roku szkolnym 1959/60.
Wychowawcą klasy widocznej na zdjęciu była pani Głowacka Janina, która również jest na tym zdjęciu. Zdjęcie wykonano w klasie lekcyjnej w budynku szkolnym przy ul. Hetmańskiej.
W poprzednich tygodniach przedstawialiśmy takie zdjęcia:


Zdjęcie wykonano w sali lekcyjnej w budynku szkolnym przy ul. Hetmańskiej. Na zdjęciu wraz z uczniami widzimy ich wychowawczynię panią Janinę Głowacką.


Zdjęcie wykonano w 1979 roku na zakończenie 8-klasy. Na zdjęciu oprócz uczniów widoczni są nauczyciele (od lewej strony) Kudyba Bronisława, Buca Aleksandra, Staszkiewicz Teresa, Bachan Piotr, Walczak Aniela, Kotliński Janusz, Schneider Bożena, Burchardt Ryszarda, Wieteska Tadeusz, Radecka Wanda. Wychowawcą klasy był pan Wieteska Tadeusz.


Zdjęcie zrobiono w roku 1967. Na zdjęciu z uczniami ich wychowawczyni pani Kudyba Bronisława.


Zakończenie 8-ch klas w roku 1974. Zdjęcie wykonano w klubie Ruch dawnego PGR przy ulicy Dworcowej. Nazwiska nauczycieli od lewej strony zdjęcia: Bronisława Kudyba, Janusz Kotliński, Tadeusz Wieteska, dyrektor szkoły Walentyna Matysiak (Wala), Zofia Raginia, Teresa Staszkiewicz, Bielawska-Nowakowska, Wanda Radecka, Ryszarda Burchardt, Aniela Walczak, Aleksandra Buca


Dziękujemy, że wspólnie z nami tworzycie tą historię...Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u