•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Boisko wielofunkcyjne w Pobiednej

Boisko wielofunkcyjne w Pobiednej

31 marca 2019 r.
Przy okazji wprowadzanych od 1 kwietnia 2019 r. zmian w czasie otwarcia boiska przypominamy naszym czytelnikom gdzie znajduje się boisko wielofunkcyjne w Pobiednej, kiedy powstało, jak wygląda, co na boisku się znajduje i komu służy.

Boisko wielofunkcyjne w Pobiednej znajduję się przy ulicy Hetmańskiej pomiędzy Szkołą Podstawową a remizą Ochotniczej Straży Pożarnej.

Boisko jest nowoczesnym i stosunkowo nowym obiektem sportowym. Do użytku zostało oddane 13 października 2016 roku. Na obiekcie znajdują się dwa poprzeczne boiska do koszykówki (15,00x24,00 m) lub centralnie umieszczone boisko do siatkówki (9,00x18,00 m) lub do piłki ręcznej (20,00x40,00 m) lub kort do tenisa ziemnego (10,97x23,78 mkw). Nawierzchnia bioska jest wykonana z włókien syntetycznych tworzących barwną warstwę wierzchnią imitująca trawę. Obiekt jest wyposażony w bramki, słupki, stojaki, piłkochwyty (2x20,00 m o wysokości 6 m) oraz 4-metrowej wysokości ogrodzenie. Oczywiście nie brakuje też elementów małej architektury jak ławki i kosze na śmieci. Pod płytą boiska zamontowano system odwadniający. Do boiska dojdziemy po chodniku z kostki betonowej ze zmodernizowanego parkingu. Teren boiska jest wyposażony w sztuczne oświetlenie (po 3 reflektory metahalogenowe o mocy 400 W umieszczone w czterech rogach na masztach o wysokości 10 m)oraz całodobowy monitoring (również w nocy). Ogólna powierzchnia terenu wynosi 2.833,75 mkw, z czego boisko zajmuje 1144,00 mkw, powierzchnia terenów utwardzonych kostką brukową wynosi 303,44 mkw a powierzchnia terenów zielonych, na których rośnie trawa wynosi 1419,00 mkw.

Z obiektu mogą korzystać wszyscy chętni pod warunkiem przestrzegania zasad regulaminu, z którym można zapoznać się tutaj.

Z relacją oraz zdjęciami z uroczystego otwarcia bioska można zapoznać się tutaj, a zdjęciami z budowy tutaj.

Opracował (m)Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u