•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Dzień ziemniaka 2016
Album zdjęć z "Dnia ziemniaka" w Gminnym Przedszkolu w Pobiednej w dniu 8 października 2016 roku.


Dzień przedszkolaka
Album zdjęć z "Dnia przedszkolaka" obchodzonego w Przedszkolu w Pobiednej 20 września 2016 roku.


Coś na ząb
Album zdjęć z wyjazdu przedszkolaków z Pobiednej do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej górze na spektakl "Coś na ząb" w dniu 16 czerwca 2016 roku

Leśniczy w przedszkolu
Album zdjęć z wizyty leśniczego w Gminnym Przedszkolu w Pobiednej w kwietniu 2016 roku.


Cyrk Obimbolando
Album zdjęć z występu Cyrku Obimbolando dla przedszkolaków z Pobiednej w dniu 6 kwietnia 2016 roku.Wielkanocne prace przedszkolaków
Album zdjęć z wystawy prac przedszkolaków z Pobiednej, których tematem była Wielkanoc.

Przedszkolaki pożegnali zimę
Album zdjęć z tradycyjnego topienia Marzanny. Pożegnanie zimy i równocześnie powitanie wiosny odbyło się 21 marca 2016 roku nad potokiem Łużyca w Pobiednej.

Przedszkolaki na Izerskiej łące
Album zdjęć z wycieczki przedszkolaków z Pobiednej na Izerską łąkę do Świeradowa-Zdroju w dniu 16 marca 2016 roku.

Krakowski Teatr Iluzji
Album zdjęć ze spektaklu Krakowskiego Teatru Iluzji, który odbył się dla i z udziałem przedszkolaków z Przedszkola w Pobiednej w dniu 4 marca 2016 roku.


Prace przedszkolaków na dzień babci i dziadka
Album zdjęć przedstawiający prace wykonane przez przedszkolaków dla babć i dziadków w styczniu 2016 rokuDzień ziemniaka w przedszkolu
Album zdjęć z "Dnia ziemniaka" zorganizowanego w Przedszkolu Gminnym w Pobiednej w dniu 22 października 2015 roku.


Bal Karnawałowy przedszkolaków
Album zdjęć z Balu Karnawałowego przedszkolaków z Przedszkola Gminnego w Pobiednej ktory odbył się 29 stycznia 2016 roku

Bezpieczeństwo przedszkolaków na feriach
Album zdjęć ze spotkania policjanta z Komisariatu Policji w Leśnej. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas ferii zimowych. Spotkanie odbyło się 27 stycznia 2016 r.


Mikołaj u Pobiedniańskich przedszkolaków
Album zdjęć z wizyty Świętego Mikołaja u przedszkolakow w Pobiednej. 6 grudnia 2015 roku.


Zakończenie roku szkolnego zerówki
Album zdjęć z zakończenia roku szkolnego i edukacji najstarszej grupy przedszkolaków w Przedszkolu Gminnym w Pobiednej w dniu 25 czerwca 2015 roku.

Przedszkolaki w Trzech Żywiołach Izerów
Album zdjęć z wycieczki do Nadleśnictwa w Świeradowie-Zdroju gdzie przeszli ścieżkę edukacyjną, brali udział w konkursach, zabawach itp. 16 czerwca 2015 roku.

Zerówka na gondoli
Album zdjęć z tradycyjnej na zakończenie zerówki przedszkolaków z Przedszkola Gminnego w Pobiednej wycieczki na Stóg Izerski. 18 czerwca 2015 roku.

Przedszkolaki w teatrze
Album zdjęć z wycieczki przedszkolaków do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze na spektakl pt:"Brzydkie kaczątko". 3 czerwca 2015 roku.

Rycerze na Zamku Przedszkole
Album zdjęć z zajęć edukacyjnych przeprowadzonych przez Grupę Artystycznych Pokazów Historycznych w Przedszkolu Gminnym w Pobiednej. Zajęcia odbyły się 1 czerwca 2015 r.

Dzień Rodziny u przedszkolaków
Album zdjęć z okazji Dnia Rodziny, który zorganizowali dla swoich rodziców przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Pobiednej w dniu 29 maja 2015 roku.


Wycieczka przedszkolaków do gospodarstwa ekologicznego
Album zdjęć z wycieczki do gospodarstwa ekologicznego w Pobiednej w dniu 22 kwietnia 2015 roku.


Ratownik przedmedyczny u przedszkolaków w Pobiednej
Album zdjęć z zajęć udzielania pierwszej pomocy przeprowadzonych przez ratownika przedmedycznego z przedszkolakami z Przedszkola w Pobiednej

Przedszkolaki też oglądali zaćmienie słońca
Album zdjęć z obserwacji częściowego zaćmienia słońca przez przedszkolaków z Pobiednej w dniu 20 marca 2015 roku.


Witaj wiosno
Album zdjęć z powitania wiosny i tradycyjnego topienia Marzanny przez przedszkolaków z Przedszkola w Pobiednej w dniu 20 marca 2015 roku


Przedszkolaki na placu zabaw
Album zdjęć przedszkolaków z Pobiednej, którzy nadejście wiosny witali m.in. zabawami na placu zabaw w Pobiednej w dniu 20 marca 2015 roku.

Babcie i Dziadkowie u przedszkolaków
Album zdjęć z obchodów Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu w Pobiednej w dniu 6 lutego 2015 roku.


Karnawałowy bal predszkolaków
Album zdjęć z balu karnawałowego przedszkolaków z Pobiednej. Bal odbył się w Przedszkolu Gminnym w Pobiednej 16 stycznia 2015 roku

Zdrowe żywienie - zdrowy przedszkolak
Album zdjęć z warsztatów na temat zdrowego żywienia zorganizowanych dla grupy straszaków przedszkola w Pobiednej w dniu 17 grudnia 2014 roku

Teatr u przedszkolaków
Album zdjęć z przedstawienia "Grupy Teatralnej w Drodze". Grupa wystąpiła w dwóch spektaklach: "Choinka" i "Księżniczka na ziarnku grochu". 12 grudnia 2014 roku.

Mikołaj w przedszkolu w Pobiednej
Album zdjęć z wizyty Mikołaja w Przedszkolu w Pobiednej w dniu 5 grudnia 2014 roku.


Święto pieczonego ziemniaka
Album zdjęć ze "Święta pieczonego ziemniaka" zorganizowanego dla pobiedniańskich przedszkolaków w dniu 10 października 2014 r.

Rekord Guinnessa pobity
Album zdjęć z bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym myciu zębów w którym brały udział przedszkolaki z Pobiednej. Akcja odbyła się w samo południe 30 września 2014 roku

Cztery dni radości
Album z półkolonii zorganizowanej przez RR, a sfinansowaną w ramach programu Polskiej Grupy Energetycznej "Pomagamy". Półkolonie odbyły się w lipcu 2014 r.

Zakończenie roku szkolnego grupy zero
Album zdjęć z uroczystego zakończenia roku szkolnego i pożegnania zerówkowiczów w pobiedniańskim przedszkolu w dniu 26 czerwca 2014 roku

Wycieczka zerówki na Stóg Izerski
Album zdjęć z corocznej wycieczki przedszkolaków z klasy zero na zakończenie edukacji w Przedszkolu na Stóg Izerski. Wycieczka odbyła się 25 czerwca 2014 r.

Dzień Rodziny 2014
Album zdjęć z uroczystości z okazji Dnia Rodziny obchodzonych w pobiedniańskim przedszkolu w dniu 30 maja 2014 roku

Przedszkolaki obejrzeli "Brzydkie kaczątko"
Album zdjęć z wyjazdu pobiedniańskich przedszkolaków do Teatru Animacji w Jeleniej Górze. Wyjazd na spektakl został tradycyjnie sfinansowany z funduszu Rady Soleckiej z Pobiednej w ramach obchodów Dnia Dziecka. Spektakl "Brzydkie kaczątko", Hansa Christiana Andersena odbył się 29 maja 2014 roku.

Strażacy u pobiedniańskich przedszkolaków
Album zdjęć z niespodzianki jaką sprawili strażacy z Pobiednej przyjeżdżając do przedszkolaków z Pobiednej z okazji Dnia Strażaka w dniu 9 maja 2014 roku.

Bal karnawałowy przedszkolaków
Album zdjęć z balu karnawałowego przedszkolaków, który odbył się w przedszkolu w Pobiednej 14 lutego 2014 roku.


Dzień babci i dziadka w przedszkolu w Pobiednej
Album zdjęć z uroczystości "Dzień babci i dziadka" zorganizowanego w przedszkolu w Pobiednej w dniu 24 stycznia 2014 roku

Mikołaj odwiedził Pobiedniańskie przedszkolaki
Album zdjęć z imprezy mikołajkowej, podczas której wszystkie przedszkolaki z Pobiednej dostały od Mikołaja prezenty. Impreza zorganizowana przez Radę Rodziców odbyła się w Szkolnej Sali Gimnastycznej w Pobiednej w dniu 5 grudnia 2013 roku.


Przedszkolaki na Stogu Izerskim
Album zdjęć z tradycyjnej wycieczki na zakończenie klasy "zero" na Stóg Izerski. Wycieczka odbyła się w czerwcu 2013 roku.

Przedszkolaki w teatrze
Album zdjęć z wycieczki przedszkolaków z Pobiednej do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze na spektakl Mała Syrenka w maju 2013 roku.

Dzień Strażaka w Przedszkolu w Pobiednej
Album zdjęć z przyjazdu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pobiednej do przedszkolaków w Pobiednej z okazji Dnia Strażaka 9 maja 2013 roku

Dzień Teatru 2013
Album zdjęć ze spektakli przygotowanych przez uczniów SP Pobiedna dla przedszkolaków z przedszkola w Pobiednej z okazji Dnia Teatru w dniu 27 marca 2013 roku.

Bal karnawałowy w Przedszkolu w Pobiednej
Album zdjęć z balu karnawałowego przedszkolaków, któy odbył się 25 stycznia 2013 roku w Przedszkolu w Pobiednej


Bezpieczne ferie - spotkanie przedszkolaków z policjantem.
Album zdjęć z odwiedzin i pogadanki dzielnicowego policji z przedszkolakami na temat bezpiecznego zachowania się na feriach, które odbyło się 24 stycznia 2013 roku.

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Pobiednej 2013 r.
Album zdjęć z uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu w Pobiednej w dniu 22 stycznia 2013 roku


Mikołaj 2012
Album zdjęć ze spektaklu oraz spotkania z Mikołajem, przedszkolaków i uczniów Szkoły Podstawowej z Pobiednej które odbyło się w sali sportowej w Pobiednej w dniu 6 grudnia 2012 r.
Sprzątanie świata 2012
Album zdjęć z akcji sprzątania świata przeprowadzonej przez uczniów szkoły podstawowej i przedszkolaków z Pobiednej w dniu 21 września 2012 roku


Wycieczka "Ciuchcią Izerską"
Album zdjęć z wycieczki "Ciuchcią Izerską", ktorą odbyli przedszkolaki po pobiedniańskich ulicach w dniu 6 czerwca 2012r

Spektakl teatralny w przedszkolu
Album zdjęć ze spektaklu teatralnego pt.: "O bystrzaku, który nie mył owoców" w wykonaniu Teatru Lalek "Elf" z Legnicy, który odbył się 23 maja 2012r

Piknik Rodzinny 2012
Album zdjęć z Pikniku Rodzinnego zorganizowanego w przedszkolu w Pobiednej w dniu 1 czerwca 2012rDzień Strażaka w przedszkolu
Album zdjęć z obchodów Dnia Strażaka połączonymi z odwiedzinami strażaków z OSP Pobiedna w Przedszkolu w Pobiednej w maju 2012 r.

Nie śpiąca królewna
Album zdjęć z przedstawienia teatralnego pt: "Nie śpiąca królewna", które odbyło się w lutym 2012 r. w przedszkolu w Pobiednej.

Wizyta miłych gości z Leśnictwa Świeradów Zdrój
Album zdjęć z wizyty pracowników z Leśnictwa Świeradów Zdrój w dniu 3 marca 2012 roku


Bezpieczne ferie
Album zdjęć z pogadanki przeprowadzonej przez policjanta w przedszkolu w Pobiednej na temat bezpieczeństwa na feriach zimowych w dniu 20 stycznia 2012 roku


Bal karnawałowy 2012
Album zdjęć z balu karnawałowego przedszkolaków w Pobiednej w dniu 13 stycznia 2012 r.


Mikołaj odwiedził przedszkole 2011
Album zdjęć z mikołajków w Przedszkolu w Pobiednej w grudniu 2011 r.


Wycieczka do fabryki bombek
Album zdjęć z akcji sprzątania świata przez przedszkolaków z Pobiednej w dniu 27 września 2011 r.


Przedszkolaki sprzątają świat
Album zdjęć z wycieczki do fabryki bombek w Złotoryi w dniu 10 listopada 2011 r.


Uroczyste zakończenie klasy zerowej
Album zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2010/11 w Gminnym Przedszkolu w Pobiednej oraz pożegnanie dzieci z klasy zerowej. 25 czerwca 2011 r.

Wycieczka na Stóg Izerski
Album zdjęć z wycieczki przedszkolaków z Pobiednej na Stóg Izerski, który miała miejsce 21 czerwca 2011 r.


Piknik rodzinny
Album zdjęć z "Pikniku rodzinnego", który odbył się 2 czerwca 2011 r. w Przedszkolu Gminnym w Pobiednej


Wycieczka do Wioski Indiańskiej
Album zdjęć z wycieczki do Wioski Indiańskiej 24 maja 2011
Strażacy w przedszkolu
Album zdjęć z odwiedzin strażakow z OSP Pobiedna w Przedszkolu w Pobiednej z okazji Dnia Strażaka maj 2011


Przedszkole ? czy szkoła ?
Album zdjęć z prezentacji oferty edukacyjnej Szkoły Podstawowej z Pobiednej dla przyszłych uczniów w dniu 14 marca 2011 roku

Zajęcia plastyczne
Album zdjęć z zajęć plastycznych w przedszkolu w Pobiednej w marcu 2011 r.


Bal karnawałowy 2011
Album zdjęć z balu karnawałowego przedszkolaków w Pobiednej w dniu 10 lutego 2011 r.Przedszkolaki uczą się tańczyć
Album zdjęć z zajęć przedszkolaków prowadzonych prze nauczyciela ze szkoły tańca. Styczeń 2011 r.


Spotkanie policjantów z przedszkolakami
Album zdjęć ze spotkania policjantów z przedszkolakami, którego tematem były bezpieczne zabawy zimą. Spotkanie odbyło się w Przedszkolu w Pobiednej 26 stycznia 2011 roku

Dzień Babci i Dziadka 2011
Album zdjęć z uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu w Pobiednej w dniu 20 stycznia 2011 roku


Jasełka dla przedszkolaków 2011
Album zdjęć z przedstawienia "Jasełka" dla przedszkolaków z Przedszkola w Pobiednej w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Pobiednej 4 stycznia 2011 roku

Ozdoby Świąteczne
Album zdjęć z wykonywania ozdób świątecznych przez rodziców z Rady Rodziców Przedszkola w Pobiednej grudzień 2010 r.

Przedszkolaki ubierają choinkę
Album zdjęć z ubierania choinek w przedszkolu w Pobiednej grudzień 2010 r.


Mikołaj 2010 w Przedszkolu
Album zdjęć z Mikołajków w przedszkolu w Pobiednej w dniu 6 grudnia 2010 r.


Wycieczka do Fabryki Naczyń Kamionkowych
Album zdjęć z wycieczki do Fabryki Naczyń Kamionkowych "Manufakura" w Bolesławcu 4 listopada 2010 r.


Baranki Wielkanocne
Album zdjęć z przygotowania do sprzedaży Baranków Wilekanocnych wykonanych przez rodziców 18 marca 2010 r.Bal karnawałowy 2010 r.
Album zdjeć z balu karnawałowego przedszkolaków w Pobiednej 29 stycznia 2010 r.


Dzień Babci i Dziadka 2010 r.
Album zdjeć z uroczystości Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu w Pobiednej 21 stycznia 2010 r.


Kulig 2010
Album zdjęć z kuligu przedszkolaków 16 stycznia 2010 r.Spektakl Tomcio Paluszek
Album zdjęć z teatrzyku "Tomcio Paluszek", który odbył się w sali gimnastycznej w Pobiednej w styczniu 2010 r.


Mikołaj 2009 w przedszkolu
Album zdjęć z Mikołajków w przedszkolu w Pobiednej w dniu 6 grudnia 2009 r.


Dzień górnika w przedszkolu
Album zdjęć z Dnia Górnika, który odbył się w przedszkolu w Pobiednej w grudniu 2009 r.


Wycieczka do Zamku Śląskich Legend
Album zdjęć z wycieczki dzieci z przedszkola w Pobiednej do Zamku Śląskich Legend w Pławnej w listopadzie 2009 r.


Malowanie Przedszkola
Album zdjęć z malowania przedszkola w Pobiednej w lipcu 2009 r.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u