Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Trampkarze nie zwalniają tempa

Trampkarze nie zwalniają tempa

28 kwietnia 2015 r.

Drużyna naszych trampkarzy z LZS Fatma Pobiedna nie zwalnia tempa i 18 kwietnia 2015 r. odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem pojechaliśmy do Pisarzowic. Wprawdzie gospodarze są na ostatnim miejscu w tabeli, ale na boisku nie było tego widać. Pisarzowice przez większość meczu miały przewagę optyczną, ale nasza obrona grała skutecznie i nie dopuszczała do groźniejszych sytuacji pod naszą bramką. Skutecznie za to graliśmy w ataku. Już w 6 min. Robert Pazowski otrzymał piłkę z boku szesnastki i strzałem z dość ostrego kąta przelobował bramkarza Pisarzowic. Więcej w pierwszej połowie nie zdziałaliśmy. Drugą połowę ponownie otwieramy zdobywając drugą bramkę autorstwa Szymona Stachnika. Po rzucie rożnym w zamieszaniu piłka została wycofana do Szymona na czternasty metr, a on mocnym strzałem zdobył gola, piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki uderzyła w ziemię i ponownie odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki była 39 min. Potem jeszcze mieliśmy trzy sytuacje sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale zostały zmarnowane przez Roberta Pazowskiego (2) i Szymona Komstę (1). Wreszcie w 62 min. Michał Cymbałko wykorzystał doskonałe podanie Szymona Stachnika i zdobył 3 bramkę. Wygraliśmy pewnie 3:0 (1:0). Graliśmy w składzie: Witczak K. - Zwierzyński K., Stachnik Sz., Ferenc K., Myśliński F. - Pichniarczyk G., Cymbałko M., Rypicz M., Gładysz D. - Pazowski R., Dyrda A. /rezerwa: Komsta Sz., Rypicz A.