•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Kwisa rozgromiła Fatmę 1:8

Kwisa rozgromiła Fatmę 1:8

20 maja 2014 r.

Czarna seria trwa. 11 maja 2014 roku piłkarze z LZS Fatma Pobiedna gościli u siebie w rewanżowym meczu drużynę Kwisy Mroczkowice.

Mecz z Kwisą Mroczkowice to niestety dalszy pokaz marazmu, jaki wdarł się w szeregi naszego zespołu. Kolejna dotkliwa klęska i to z drużyną nie najwyższych lotów. Gościom wystarczyło opanowanie środka boiska i wrzutki na swojego lewego napastnika, który robił co chciał z naszą obroną. A wszystko zaczęło się znakomicie, bo już w 16 sekundzie meczu objęliśmy prowadzenie, w zamieszaniu pod bramką gości bramkę zdobył Damian Bronowicki. Niestety to było wszystko, na co było nas stać w tym meczu. Jeszcze w pierwszej połowie oddaliśmy kilka naprawdę groźnych strzałów, ale bramkarz Kwisy bronił bardzo dobrze i ze szczęściem. Nasza drużyna niestety rozsypała się już po 25 min. tracimy z powodu kontuzji pierwszego stopera, na drugą połowę nie wyszedł drugi stoper, a patrząc na pozostały skład naszego zespołu to naprawdę nie było komu grać. Komunia, kartki i kontuzje tak przetrzebił skład naszej drużyny, że w drugiej połowie grało pięciu juniorów, co niestety widać było w grze naszej drużyny. Po prostu oni nie byli w stanie udźwignąć ciężaru gry.


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u