•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Fatma Pobiedna dominuje KS Pasiecznik

Fatma Pobiedna zdominowała KS Pasiecznik

24 października 2011 r.

Rewelacyjny mecz zagrała LZS Fatma Pobiedna w Pasieczniku z tamtejszym KS-em, wygraliśmy wysoko 7:1 (2:1). Przed meczem była lekka obawa o wynik, bo pojechaliśmy tylko w 11 osobowym składzie. Ale boisko pokazało, że nasze obawy były płonne. Dominowaliśmy nad gospodarzami szybkością i pewnością zagrań. Tylko w pierwszej połowie drużyna Pasiecznika próbowała coś ugrać, ale pewna postawa naszej obrony pozwoliła gospodarzom tylko na zdobycie jednej bramki. A w drugiej połowie w pierwszej akcji po rozpoczęciu gry była poprzeczka i to w zasadzie wszystko, czym Pasiecznik zdołał nam zagrozić. Natomiast nasza drużyna poprawiła skuteczność z porównaniem do poprzednich meczy i efekty przyszły nadspodziewanie szybko, bo już w 6 min. po strzale Damiana Jędrzejczyka obrońca gospodarzy wbił piłkę do własnej bramki. W 14 min. Damian podwyższył na 2:0, ale już w 19 było 2:1, gdy nasza obrona lekko się zagapiła. Potem gra toczyła się z naszą lekką przewagą, ale wynik już się nie zmienił do przerwy. Po przerwie to grała już tylko nasza drużyna, czego efektem było zdobycie pięciu bramek. W 50 min. Łukasz Wrona strzelił na 3:1, a potem w odstępie 2 minut dwukrotnie bramki zdobywał ponownie Damian Jędrzejczyk (72 i 74 min.). Dzieła zniszczenia dokończył Adrian Żarkowski, który po wyłuskaniu piłki obrońcy podwyższył na 6:1 w 82 min., a w samej końcówce meczu (88 min.) ustalił wynik meczu na 7:1. Podsumowując był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie. Bardzo dobrze zagrała zwłaszcza linia pomocy, która zdominowała środek boiska nie dopuszczając gospodarzy pod naszą bramkę a jednocześnie celnymi podaniami uruchomiała napastników. Na szczególne pochwały zasłużyli Damian Witczak i Arek Rejman a za skuteczność Damian Jędrzejczyk.

Za tydzień gramy ostatni mecz w tej rundzie na swoim boisku z sąsiadami zza miedzy, czyli Kwisą Mroczkowice.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u