•

Strona główna LZS Aktualności Lech Ręczyn 2:3 Fatma Pobiedna

Lech Ręczyn 2:3 Fatma Pobiedna

27 marca 2022 r.
Dzisiejsze spotkanie seniorów należało do kategorii tych trudnych. Mocno fizycznie grający zespół Lecha Ręczyn na swoim boisku już nie raz udowadniał, że są w stanie zagrozić każdemu rywalowi. Mimo braków kadrowych w dzisiejszym spotkaniu, podjęliśmy rękawice, walczyliśmy o każdy centymetr boiska, co zaskutkowało wynikiem 2:0 dla naszego zespołu do przerwy. Pewnie wykonany rzut karny oraz celna główka dała nam nadzieje na trzy punkty. W drugiej połowie zespół gospodarzy chciał wrócić do gry, zdobyli bramkę kontaktową. Kwadrans przed końcem spotkania zdobyliśmy bramkę na 3:1, myśląc już o spokojnym dowiezieniu wyniku do końca. Gospodarzom udało zdobyć się gola kontaktowego ponownie, ale to do Pobiednej pojechał komplet punktów. Gratulacje dla całego zespołu, wykazaliśmy się dzisiaj duchem walki i zaangażowaniem, co przyniosło upragnione trzy oczka! Brawo!