•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Fatma Pobiedna - Zryw Ubocze 4:1

Fatma Pobiedna - Zryw Ubocze 4:1

29 maja 2011 r.

Na początku małe wyjaśnienie. Z powodu mojej choroby nie było relacji z dwóch ostatnich kolejek. Nie były one dla naszej drużyny udane, ponieważ oba mecze przegraliśmy. 15 maja przegraliśmy u siebie z Sudetami Giebułtów 1:3. Bramkę zdobył Ryszard Myśliński. Pierwsza połowa wyrównana, a w drugiej połowie goście byli już lepsi i zasłużenie wygrali.

22 maja przegraliśmy w Kościelniku 0: 1, tracąc bramkę dość przypadkowo w 88 min. Bardzo wyrównany mecz z małą liczbą czystych sytuacji. W obu tych meczach graliśmy poważnie osłabieni z powodu nadmiaru kartek i kontuzji.

Dzisiaj (29 maja 2011 r.) wygraliśmy na swoim boisku ze Zrywem Ubocze 4:1 (2:1). Goście przyjechali tylko w 10 osobowym składzie. Od początku groźnie zaatakowaliśmy i w 16 min. po bramkach Damiana Jędrzejczyka i Przemka Kostyka prowadziliśmy 2:0. Mieliśmy sporą przewagę do około 30 min. Potem trochę "zatkało" naszych zawodników i goście śmielej podchodzili pod naszą bramkę. I w sumie po niegroźnym strzale w 34 min. zdobyli bramkę kontaktową. Już do końca połowy na boisku panował chaos i brak zrozumienia w naszych szeregach. Po przerwie nasza dominacja już nie podlegała dyskusji. Na bramkę gości sunął atak za atakiem. Po dwóch bramkach autorstwa Ryszarda Myślińskiego w 59 i 61 min. prowadziliśmy 4:1. Goście dość rozpaczliwie, ale szczęśliwie się bronili. W 81 min. mieliśmy rzut karny, ale nasz bramkarz nie wykorzystał dogodnej okazji, obrona bramkarza z Ubocza. Po tej kolejce na wiosnę zdobyliśmy już więcej punktów niż jesienią, a do końca pozostało jeszcze 3 kolejki. W najbliższej jedziemy do lidera naszej grupy Stelli Lubomierz.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u