•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Co słychać u chłopaków z LZS-u?

Co słychać u chłopaków z LZS-u?

7 września 2022 r.
Po dłuższej przerwie od postów na naszym fanpage'u, wracamy do żywych! Zacznijmy od tego co się wydarzyło w ostatnim czasie:

1. Dnia 24.08 (środa) rozegraliśmy mecz w II rundzie Okręgowego Pucharu Polski, gdzie na naszym boisku podejmowaliśmy zespół KS Karkonosze Jelenia Góra. Zespół Jacka Kołodziejczyka pokazał, dlaczego gra w IV lidze i pokonał nasz zespół 8:0.

2. Niecałe 3 dni po meczu z zespołem Karkonoszy doszło do spotkania wyjazdowego z TKKF Ognisko KWISA Świeradów-Zdrój w ramach 3. kolejki A-klasy. Niestety debry poszły po myśli gospodarzy, którzy wygrali 7:1. Bramkę dla naszego zespołu po pięknym uderzeniu zdobył Wiktor Isaiew. Mimo takiego wyniku, największą "gwiazdą" tego spotkania był arbiter główny, który pokazał 15 kartek, 13 żółtych oraz 2. czerwone kartki. Oba czerwone kartoniki obejrzeli nasi zawodnicy - Kacper Witczak oraz Arkadiusz Dyrda.

3. W ubiegłą sobotę doszło do kolejnego spotkania ligowego, tym razem podejmowaliśmy Granica Miłoszów, z którą spotkania są nazywane "derbami gminy". W tym meczu mimo naszej przewagi w grze wygrał zespół gości 4:1. Doszczętnie wykorzystali swoje stałe fragmenty gry i zabrali ze sobą komplet punktów. Dla naszego zespołu bramkę honorową zdobył Szymon Gan.

4. Początek sezonu dla nas mocno nieudany, zajmujemy ostatnią lokatę w tabeli, nie mamy żadnej zdobyczy punktowej. Czy mieliśmy jakiekolwiek szanse na punkty w meczach z Zawidowem, Mirskiem, Świeradowem czy Miłoszowem? Mogliśmy mieć ich spokojnie 4, ale jak widać szczęście nie stoi po naszej stronie. Miejmy nadzieje, że los wreszcie się do nas uśmiechnie i w najbliższych spotkaniach zaczniemy zdobywać "oczka" do ligowej tabeli.

5. Szanse na najbliższe punkty mamy już w sobotę, ponieważ nasz zespół zagra na wyjeździe w Bogatyni, gdzie podejmie tamtejszy klub MKS Granica Bogatynia. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 16:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

6. Oprócz seniorów swoje dwa mecze ligowe rozegrała drużyna trampkarzy. W pierwszym meczu wyjazdowym z zespołem Pisarzowic wygrali 16:1, a w meczu domowym w ramach drugiej kolejki gier ligowych zremisowali 3:3 z zespołem Leśnik Osiecznica. W najbliższą sobotę zagrają na wyjeździe o godzinie 11:30, a ich rywalem będzie Apis Jędrzychowice. Serdecznie zapraszamy kibiców naszych trampkarzy!Źródło: www.facebook.com/FatmaPobiedna/


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u