•

Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Pierwsza porażka Fatmy w tej rundzie

Pierwsza porażka Fatmy w tej rundzie

17 maja 2010 r.
W niedzielę graliśmy 7 mecz tej rundy. Niestety nie była to dla nas szczęśliwa siódemka. Sromotnie przegraliśmy z Kościelnikiem aż 0:5 (0:2). Już początek meczu nie zapowiadał niczego dobrego, goście stwarzali groźne sytuacje, ale na szczęście nie wykorzystywali ich. Nasi grali nie poradnie popełniając masę błędów. Zostaliśmy zdominowani na boisku, większość naszych zawodników nie potrafiła pokazać swoich walorów. Goście przewyższali nas siłą i szybkością, co przekładało się na wydarzenia boiskowe. Bramki traciliśmy w jednakowych sytuacjach. Goście grali długą piłkę na swojego zawodnika grającego z nr 10, ten na szybkości wpadał w nasze pole karne i albo sam zdobywał bramkę albo po faulu na nim był rzut karny lub wolny zamieniane przez gości na kolejne bramki. Tak słabo grającej naszej drużyny jeszcze w tym roku nie oglądaliśmy. Nie było w naszej drużynie żadnego zawodnika, który był by w stanie zmienić losy tego meczu. W pierwszej połowie praktycznie nie zagroziliśmy bramce naszych przeciwników. W drugiej połowie było trochę lepiej, widać było większe zaangażowanie naszych zawodników, podjęli walkę, ale nie mieliśmy w tym dniu żadnych atutów, które mogłyby zmienić obraz tego meczu. Jeszcze przed meczem wiadomo było, że będzie ciężko o punkty. Ledwie zdołaliśmy zebrać gołą jedenastkę zawodników, kontuzje, wyjazdy za granicę i kartki przetrzebiły nasz skład. Każda seria kiedyś musi się skończyć, tak, więc po naszych 6 kolejnych wygranych meczach trzeba zaczynać wszystko od początku. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ na kolejny mecz jedziemy do Radogoszczy, a tam gospodarze nie tracą punktów.