•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt 
  •  polityka prywatności 
  •  reklamy 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów
Kalendarz dni z zakazem handlu
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Noc grozy w Pobiednej

Noc grozy w Pobiednej

22 kwietnia 2019 r.

Kilka zastępów strażaków z Lubania, Pobiednej i Świeradowa Zdroju, Policja oraz patrol redakcji Lwówek na sygnale przez całą noc szukało zaginionej kobiety. 40 - latkę odnaleziono dzisiaj rano.

22 kwietnia około godziny 01:00 zastępy Straży Pożarnej udały się do Pobiednej w Gminie Leśna gdzie w okolicach Domu Samotnej Matki rozpoczęto poszukiwania zaginionej kobiety. W akcji poszukiwawczej brały udział jednostki z OSP Pobiedna,, OSP KSRG Świeradów Zdrój, JRG PSP Lubań, Policja z KPP w Lubaniu, oraz patrol reporterów serwisu Lwówek na sygnale. Poszukiwania

O godzinie 3.20 i 4.35 serwis Lwówek na sygnale napisał: Akcja ratowniczo - poszukiwawcza trwa. Obszar poszukiwań jest rozległy, nie wiemy jak pozostali, ale nasz Patrol jedzie wzdłuż granicy z Czechami, niestety nadal bez rezultatów. Poszukiwana jest kobieta, wiek ok 40 lat, krótkie blond włosy. Ubrana najprawdopodobniej w szarą bluzę, oraz leginsy. Temperatura sięga 0 stopni, dlatego miejcie oczy szeroko otwarte, uczulamy i prosimy, by w przypadku zauważenia natychmiast poinformować dyżurnego Policji w Lubaniu, bądź patrolom poszukiwawczym!#aktualizacja 4.30. Decyzja o przerwaniu poszukiwań. Mimo usilnych starań nie udało się zlokalizować kobiety.

Zaginioną kobietę znaleziono dopiero po godzinie 7.00 rano. Została przez zespół ratownictwa medycznego, przewieziona do Szpitala Powiatowego Lubaniu. Sprawę zaginięcia kobiety wyjaśniają policjanci z KPP w Lubaniu.

Autor: Red.

Źródło: www.lubanski.eu

Dołącz do nasTweetnij
Jakość powietrza
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linkiPogoda
Pogoda Pobiedna

Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u