•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

30 września 2015 r.

W roku szkolnym 2015/2016 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pobiednej zabawę i naukę w przedszkolu i szkole rozpoczęło 115 uczniów w tym 16 pierwszoklasistów.
Szkoła będzie realizować projekty, które nie tylko uatrakcyjnią pobyt w palcówkach, ale pozwolą też wychowankom w zdobyciu nowych kompetencji poprzez udział w atrakcyjnych zajęciach, warsztatach i wycieczkach. Już od września część uczniów będzie mogła uczestniczyć w projekcie "Tradycje wiecznie żywe", który realizowany będzie przez działające przy szkole stowarzyszenie we współpracy z Domem Kultury w Leśnej.
Kontynuowana będzie akcja "Szkoła w ruchu" i rozpocznie się realizacja programu skierowanego do pierwszoklasistów "Mały Mistrz". Szkoła zadbała również o zdrowie uczniów w kwestii żywienia, kontynuowany będzie program rządowy "Szklanka mleka" i "Owoce w szkole". Dzięki środkom pozyskanym w ramach programu "Pajacyk" prowadzone będzie dożywianie uczniów.
W nadchodzącym roku szkolnym nauczyciele szczególnie chcą zadbać o rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Pomoże w tym udział w akcji "Ja czytam" oraz przystąpienie do projektu rządowego "Książki naszych marzeń" w ramach którego szkolna biblioteka wzbogaci się o pozycje książkowe wybrane zgodnie z zainteresowaniami uczniów i zacieśni współpracę z biblioteką publiczną w celu promowania czytelnictwa.
SPŹródło: Panorama Leśnej nr 8/2015Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u