•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej zaprasza na XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niedziela 13 stycznia 2013 r.

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej zaprasza na XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niedziela 13 stycznia 2013 r.


W tym roku gramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Na ulicach od godzin porannych będzie kwestować 35 wolontariuszy z nauczycielami z Gimnazjum w Leśnej, Szkoły Podstawowej z Smolnika, Szkoły Podstawowej w Platerówce. Do akcji włączy się również Ochotnicza Straż Pożarna z Leśnej i o godz. 20.00 zaprasza na  „światełko do nieba”. W Domu Kultury na sali widowiskowej swój repertuar artystyczny zaprezentują grupy: taneczna, wokalna, gry na gitarze i teatralna działające przy OKiS. Ponadto udział zapowiedzieli: Emil Martyniak, grupy dzieci i młodzieży ze szkół z gminy Leśna oraz zespół Łużyczanki z Pobiednej i zespół JGL z Leśnej. Planujemy jeszcze wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Szczegółowe informacje dotyczące programu będzie można znaleźć na plakatach promujących imprezę oraz na stronie www.okislesna.pl . Zachęcamy Państwa do udziału w tym dniu w Wielkim Finale WOŚP.  Całkowity dochód uzyskany dzięki Państwa hojności zostanie w całości przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
(A.Z-P)

Źródło: www.okislesna.pl


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u