•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2023
Kalendarz niedziel handlowych w 2023 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Wyszperane w sieci Przydzielono wolne lokale

Przydzielono wolne lokale

19 grudnia 2013 r.
27 listopada 2013 roku w leśniańskim Ratuszu odbyło się spotkanie z osobami oczekującymi na przydział mieszkania komunalnego, które wyraziły zainteresowanie adaptacją pomieszczeń na cele mieszkalne w byłym budynku biurowym nieistniejącej już "Fatmy" w Pobiednej.

Podczas spotkania podpisane zostały przedwstępne umowy najmu. Wcześniej wszyscy zainteresowani mieli okazję oglądu tych pomieszczeń, wyboru najbardziej odpowiadających i rozmowy o wszystkich szczegółach tej interesującej propozycji przygotowanej przez Urząd Miejski w Leśnej.

Nieruchomości po byłej Fabryce "Fatma" zostały kupione przez gminę na bardzo korzystnych warunkach. I właśnie w budynku biurowca wydzielono 10 lokali niemieszkalnych przeznaczonych do adaptacji na cele mieszkalne. Informacja na temat tych lokali została rozesłana do wszystkich osób, które znajdują się na liście osób oczekujących na przydział mieszkania komunalnego. Obecnie na liście znajduje się 66 osób, spośród których z 6 zawarto umowy. Prace adaptacyjne najemcy wykonają we własnym zakresie i na własny koszt. Gmina wykonała piony wodno-kanalizacyjne i doprowadziła energię elektryczną.

Na pozostałe 4 lokale do adaptacji zostanie ogłoszony przetarg na wysokość czynszu. Obecnie ogłoszony jest przetarg na sprzedaż hal i budynku mieszkalno-warsztatowego. W przyszłym roku będą wystawione do sprzedaży działki budowlane.

G.M.

Źródło: Panorama Leśnej nr 11/2013Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u