•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Wyszperane w sieci Świąteczny czas, to dobroci, życzliwości i wdzięczności czas...

Świąteczny czas, to dobroci, życzliwości i wdzięczności czas...

21 stycznia 2015 r.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie i Przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pobiednej składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wspierali i wspierają naszą placówkę. Ta życzliwa pomoc przybiera różne formy. Dzięki Państwa ofiarności nauka, zabawa i praca staje się przyjemniejsza możemy osiągać wyższe wyniki w nauce oraz osiągać sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Z tego miejsca dziękujemy również wszystkim Rodzicom, którzy angażują się w życie przedszkola i szkoły – pomagają organizować uroczystości i wycieczki, poszukują sponsorów udzielają się w Radzie Rodziców, wspierają oraz doceniają pracę nauczycieli.

Dzisiaj jednak, szczególne podziękowania kierujemy do Polskiego Towarzystwa Holozoficznego z Pobiednej ponieważ pomoc, życzliwość i wsparcie z ich strony jest szczególne.

KOCHANI, od dawna wspieracie nas wyjątkowo! Niezwykle cieszymy się ze współpracy z Wami obejmującej działania edukacyjne w zakresie zajęć przyrodniczych w szkole, warsztatów ekologiczno-przyrodniczych zarówno dla przedszkolaków jak i dla uczniów wraz z nauką języka obcego. Wyrażamy również naszą wielką wdzięczność za profesjonalne wykonanie pilnych prac remontowych w szkole i w sali gimnastycznej. Bardzo przydadzą się nam również wszelkiego rodzaju materiały szkolne i biurowe, zabawki oraz gry i puzzle a także trampolina dla przedszkolaków i dwa stoły do tenisa, z których dzieciaki będą mogły do woli korzystać w sprzyjającej porze roku. Kochani, wiele jest tych prezentów i niespodzianek, ale społeczność szkolna jest Wam szczególnie wdzięczna za przekazane w ostatnim czasie kserokopiarki, tę używaną, której naprawę i konserwację sfinansowało Wasze Stowarzyszenie oraz zupełnie nową z funkcją drukowania, która z pewnością posłuży nam jeszcze długo.

DZIĘKUJEMY!
Wesołych Świąt
ZS-P w Pobiednej


Źródło: Panorama Leśnej nr 11/2014


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u