•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Wyszperane w sieci Jasełka, nagrody i ferie...

Jasełka, nagrody i ferie...

20 marca 2019r.

Uczniowie klas I-IV Szkoły Podstawowej w Pobiednej wraz z nauczycielkami - Danutą Poprawą i Bernardą Ziółkowską, przygotowali wyjątkowe jasełka.

Występ był słowno-muzyczną opowieścią o Narodzeniu Pańskim. Uczniowie wystąpili podczas spotkania wigilijnego organizowanego dla mieszkańców Pobiednej. Był to pierwszy występ pierwszaków, którzy poradzili sobie doskonale, skłaniając widzów do refleksji i wzruszeń. Kolejną okazją do zaprezentowania talentów uczniów, była wizyta w przedszkolu. Uczniowie mogli wysatpić dla najmłodszych, którzy chętnie włączyli się we wspólne kolędowanie.

Jasełka przygotowane przez naszych uczniów mogli obejrzeć również mieszkańcy z Wolimierza i Czerniawy. Dzieci wystąpiły w tamtejszych kościołach, przedłużając świąteczną atmosferę i radość płynącą z Bożego Narodzenia. W styczniu dzieci odwiedziły Dom Pomocy Społecznej w Mirsku, ich występ przyniósł pensjonariuszom ogromną radość i sprawił, że mogli chociaż na chwilę zapomnieć o trudach codziennego życia.

Styczeń to również czas posumowań zakończonego I semestru pracy. Podczas ogólnego zebrania z rodzicami, uczniowie odebrali liczne nagrody i wyróżnienia. Dzieci nagradzane były za stuprocentową frekwencję oraz wysokie wyniki w nauce. Najwyższą średnią w szkole osiągnął uczeń klasy VII - z wynikiem 5,2, najniższą średnią, wśród wyróżnionych, była to wartość 4,75.

Po ciężkiej pracy czas na zasłużony odpoczynek. W pierwszym tygodniu ferii zimowych dzieci miały możliwość aktywnego spędzenia czasu w szkole i wzięcia udziału w ciekawych warsztatach i wyjazdach.

Źródło: Panorama Leśnej 2/2019


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u